İstanbul Havalimanı
Cuma, 22 Kasım 2019 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
Bölgedeki en önemli hub olma özelliğinin yanı sıra Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olan İstanbul Havalimanı, tüm detayları ile CNN TÜRK’de yer aldı. Deneyimli gazeteci Hakan Çelik’in programına konuk olan Kadri Samsunlu, İstanbul Havalimanı’nın global hedeflerini ve havalimanıyla ilgili son bilgileri paylaştı.
Kemerburgaz Kent Ormanı Durağından Geçen İETT Otobüs Hatları
Çarşamba, 13 Kasım 2019 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
Kemerburgaz Ormanı durağından geçen iett otobüs hatları, numaraları ve anlık durak saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Kemerburgaz Kent Ormanı Nerede?
Cuma, 08 Kasım 2019 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
Eyüpsultan İlçesi, Kemerburgaz Mevkii’nde yer alan Kemerburgaz Uluslararası Kent Ormanı 26 Ekim’de açıldı. Kemerburgaz Kent Ormanı Ne Zaman Açıldı, Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi, İçinde Neler Var Hepsi Yazımızda... Kemerburgaz Kent Ormanı, Mika Naturalist'in yanı başında ve sadece 4 dakika - 2,3 km uzaklıkta!
Kemerburgaz'dan geçen otobüsler
Salı, 02 Ekim 2018 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir.
Okul
Cuma, 31 Ağustos 2018 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
Göktürk ve Kemerburgaz bölgesindeki başlıca özel ve devlet okullarının adreslerine, telefonlarına ve Google yol tarifine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.
Salı, 26 Haziran 2018 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
Göktürk ve Kemerburgaz bölgesindeki başlıca alışveriş merkezleri adreslerine, telefonlarına ve Google yol tarifine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.
İstanbul Havalimanı – Gayrettepe Metro Hattı M11
Çarşamba, 30 Mayıs 2018 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
2019 yılında faaliyete geçen İstanbul havalimanı projesini İstanbul Havalimanı - Gayrettepe Metro Hattı (M11) metro projesi takip edecek ve 2019 yılında kullanılmaya başlanacak. Metro hattı toplam 32 km uzunluğa sahip olacak.
Mika Naturalist 2 Projesi - Büyük Salon
Salı, 29 Mayıs 2018 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
Konut Kredisinin Tanımı Konut kredisi bireysel bir kredi türüdür. Sadece ev satın alınırken kullanılabilir. Ülkemizde devlet tarafından vergi avantajları ile desteklenir. Akrabalar arasında yapılan satış işlemlerinde konut kredisi kullanılamaz. Konut Kredisi Nasıl Alınır? Konut Kredisi Almak İçin Önce Bütçenizi Belirleyin Bankaların konut kredisi vermeden önce söz konusu evin değerini tespit etmesine “ekspertiz işlemleri” denir. Başka
GÖKTÜRK / KEMERBURGAZ SAĞLIK KURUMLARI
Çarşamba, 16 Mayıs 2018 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
Göktürk ve Kemerburgaz bölgesindeki başlıca sağlık kurumlarının adreslerine, telefonlarına ve Google yol tarifine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.
Salı, 12 Aralık 2017 / Yayın tarihi Faydalı Bilgiler
Gayrimenkulleriniz ile ilgili alım satımlar söz konusu olduğunda, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilmeniz için işlem sırasını takip ederseniz herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Ancak doğru bilgiyi kullanmazsanız işlemlerin aksamasına sebep olabilir ve zamanınızı boşa harcayabilirsiniz. Öyleyse alım satım işlemlerinde ilk olarak yapmanız gereken şey, doğru bilgiyi edinmektir. Tapu işlemleri sadece tapu dairelerinde başlamaz.
YUKARI